View Single Post
Old 11 Nov 2016, 17:45   #26
ContDePlicti
Novice
 
ContDePlicti
 
Join Date: Nov 2016
Posts: 1
Buna ! Va rog agutati-ma.... de mult imi doresc sa gasesc un film.. eu l.am vazut prin 2014-2015 pe Pro TV si de o luna incerc sa imi aduc aminte cum se numeste dar nu reusesc si nu mai tin minte nici multe informatii.: Este vorba despre un grup de aprox. 5-6-7 oameni( pareau de 20-25 ani) care pleaca in spatiu pe nu stiu ce planeta, deoarece au primit un semna SOS de acolo. Ei au 5 zile la dispozitie sa gaseasca omul care a trimis semnalul.Ei acolo se intalnesc cu un fel de mosnstrii robotici care mergeau pe sub pamanta si ii omorau. Ei s.au intalnit cu niste "oameni"... care defapt nu erau oameni , erau extraterestrii dinaia doar ca evoluati. In continuare nu stiu ce se intampla, dar stiu ca se tremina asa : Singura care ramane in iata este o fata care supravietuieste impreuna cu in "om" de pe planeta aia... ramane gravida cu el si cand erau in nava venind inspre Pamant el i.a dat o replica gen "Primul nostru copil.. va fi cel mai perfect"(sau ceva de genu') si i s.au marit ochii ii avea negrii si fata si.a dat seama ca e un monstru deala' si a tipat si asa s.a terminat.
VA ROG AJUTATI.MA !! A! apropo ! La sfarsit am vazut ca scria " Ati urmarit filmul Vanatoarea" plz link daca.l gasiti!! Multumesc

Last edited by ContDePlicti : 11 Nov 2016 at 17:51.
ContDePlicti is offline   Reply With Quote sendpm.gif