View Single Post
Old 16 Jan 2015, 12:48   #3775
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
ei vezi?! Asta e un argument. Probabil ca asa cum esti tu vulcanica, poate Twins e un temperament flegmatic. Adica nu poate, sigur e
Legat de tema incheiata, doar discutia dintre mine si Mercutio s-a incheiat. Cat timp apar stiri noi, nu vad de ce ne-am face ca nu le vedem. De ce ne-am ascunde de ele. Cum e acea declaratie a batranului ala senil (parerea mea, nu sariti), care a inceput sa jigneasca in stanga si in dreapta. Dar sunt sigur ca acele donatii de un milion si ceva, nu o sa le vomite. Nu am vazut niciunde ca spune ca face ceva pe cecuri.

Iar argumentul adus de Twins in discutie, desi nu ii apartine , cred ca este unul dintre cele mai destepte puncte de vedere pe care le-am auzit ridicate in tema de fata. Libertatea de exprimare absoluta, nu e atat de absoluta... nici chiar pentru Charlie... Asta e sigur. Plus ca oamenii erau implicati politic si faceau campanie in ziar cum singuri recunosc, pentru partidul de stanga al frantei.

Dar, in fine, ma bucur ca nu te-ai lasat dusa de val si ne-ai parasit. In fond, asta e farmecul unui forum, unde acum userii s-au sedimentat. Sa fie polemica, discutii, contradictii, funnnnn

Ps. tu te plangi de Twins? Sa vezi tu ce ti-o furi parinteste daca o derajezi pe rvn ... Si nu trebuie sa te sfortezi prea tare ca imediat o incasezi... Dar e fun!

Last edited by alali : 16 Jan 2015 at 12:51.
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif