View Single Post
Old 09 Apr 2013, 22:49   #974
intrigantul
Novice
 
intrigantul
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 3
După El

Memento



După Dispariţia Lui, Lucrurile Nu Mai Sunt La Fel. Turbaţii Din Cinematografie Au Dat Iama La Tămâie, în Frunte Este Una Elena Ilie Director Ecomomic Al Cnc.
Pe Munca Lui De Făcut Filme Cu Mulţi Spectatori Care Să Susţină Cinematografia Cu Alţi Oameni Mari. Se Trag Bani De Către Nişte Mizerabili De Măgari, Pentru Toate Tinicchele Obţinute De Eugen şerbănescu Prin şmecheri şi Diplomaţie Pentru Papagalii Care N-au Văzut Niciodată Câteva Săli Pline.... La Toţi Să Vă Le Fie Ruşine !
Popor Ingrat, Nu-mi Meriţi Nici Cenuşa Mea A Spus Antonescu Ion în Filmul "oglinda " ! Se Potriveşte Mănuşă şi Cu Netalentaţii Care 23 De Ani I-au Făcut Sluj Pe La El Pe La Uşă. Te Deplâng Omule Pentru Slăbiciunea Pe Care Ai Dovedit-o Pentru Jigodii şi Jabre ! Restul, Sunt Numai şmenuri şi Palavre ! Jur Că Am Vrut Să împiedic Răul Cel Mare, Dar Tu Ascultai Pe Fiecare, Retardat, Pentru Că îl Credeai Talentat ! De Aceea Te-au şi Incinerat ......şi Te-au şi Uitat! Cam Tot Ce Se Află Acum Rău în Cinematografie ţi Se Datotrază Numai ţie ! Aşa Cum Dacă La Putere Avem Numai "escu" Acest Rău şi Mai Mare Rău I Se Datorează Familiei Ceauşescu !....
intrigantul is offline   Reply With Quote sendpm.gif