View Single Post
Old 21 Aug 2012, 17:00   #696
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Gata, ai lasat-o cu procentele ? Bine ai facut.

Daca tot veni vorba de Gandul, postul pe care mi l-as sters in mod abuziv paul_aramis arata destul de clar ca atunci cand votul a fost fraudat pe banda video Gandul scria: "votul fraudat". Intre ghilimele ca nu era clar acum totul este cu litere mari.

Permite-mi sa imi bag picioarele in jegosii aia de la Gandul. Mersi. Inca un lucrul, aia este parea respectivei si nu un adevar in viata. Esti de acord cu ea pentru ca te gandila la ureche, atat. Doar pentru ca lucrezi la Gandul nu inseamna ca ai si anvergura necesara pentru a analiza astfel de momente, 99% nu o au si in materie de politica sunt repetenti. Pana la urma nu a cumparat nimeni ziarul ala de rahat si au ramas pe interneg cu Zoso, Hotnews si restul de aparat de propaganda si isterie.

Ah, si CTP-ul e al mai mare sclav de pe acolo si in 2009 facea in pantaloni cand a auzit ca Basescu va reveni si a spus "sa speram ca se va schimba". Dementa completa. Negrutziu ala i-a dat peste nas de cateva ori cand CTP-ul o tine ca Basescu nu va accepta sa revina cu asemenea vot, cunoscatorul poporului. Si cand incerca el sa fie mare critic cineast o dadea in garduri mai ceva ca Basescu dupa un chef cu Udrea, Cocos, Videanu si compania de mafioti.

Ia de aici niste democratie marca Adrian Sarbu: http://www.gandul.info/politica/dupa...un-hot-7328594

Originally Posted by iiii:
imi place faza cu desenele

hai si eu o schema :

Basescu ---> Controceni
Antonescu ---> La culcare
Merkel ---> hahaha
americanii ---> hahahahaha
Ponta ---> disney channel
CFR ---> Basel ---> 2-0 Basel
Romania ---> prapastie
Euro ---> UP
leul ---> DOWN
Patriciu ---> free
GiGi ---> la oi

O singura modificare as face: Basescu ->Cotroceni -> Bulau in rest sunt de acord.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 21 Aug 2012 at 17:48.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif