View Single Post
Old 21 Aug 2012, 15:16   #692
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Originally Posted by Twinsen:
Greu cu limbarita asta. Eu iti cer un citat, tu tii o teza aici.

Credem ca e de la sine inteles ca vorbesc de votul populatiei, nu de votul pentru suspendare.
Twinsen, acum sincer, vorbesti ca sa nu taci. Cum adica ai vorbit de votul populatiei ? De orice vot ai fi vorbit, procentul suporterilor lui, din care faci si tu parte, e mai mic decat inainte, nu a crescut si teoria ta, bazata pe cai verzi pe pereti si cunostinte precare de matematica, e ca a crescut..

Asa, si daca vorbeai de votul populatiei cum zici tu, cum se face ca procentele alea arata ca popularitatea lui Bas s-a dublat ? Cum ? Zi mah cum, cu subiect si predicat si folosind matematica ca doar tu ai adus in discutie dublarea popularitatii si niste procente care arata fix inversul a ceea ce ai vrut tu sa spui.

Sa vedem daca esti in stare si de altceva decat sa copiezi desenele mele si sa ti le insusesti intr-un mod stupid crezand ca tu poti sa imi explici mie ceva vreodata in materie de matematica.

Nici un suporter al Basanaului nu stie sa lucreze in procente ? Ce v-a apucat pe toti mah ? Ati facut clasele primare tot la seral ? Sunteti toti poeti sau pur si simplu nescoliti pentru ca nici in exprimare nu spargeti topuri ?

Originally Posted by Redy:
Te ajut:

|------------------| <-Populatie cu drept de vot
|--------| <-Demitere 2012
|-----| + un scuipat parizian <-Ales 2009
|-----| <-Geoana 2009
|-| <-Impotriva demiterii 2012

Unde s-a dublat ? Ti-am si colorat.

Originally Posted by iiii:
si trebuia sa faci o liniuta , cu sageata unde sa scrie twinsen
Twinsen, rifa si paul_aramis sunt 3 punctulete care alcatuiesc linia respectiva, ca doar ne aflam pe cinemagia.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 21 Aug 2012 at 15:33.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif