View Single Post
Old 13 Aug 2012, 23:50   #663
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Deci eu iti zic ca ti-am dat informatia pe care o cauti e in urma, ca am discutat-o, cu tine, pana raspunsul tau s-a rezumat la o "confuzie" pe cuvantul "derogare" si acum imi spui ca nu am deslusit confuzia ? Am deslusit-o, e clar pentru orcine in afara de tine. Imi pare rau ca esti intr-o confuzie permanenta dar aia nu-i problema mea.

Discutia s-a incheiat in urma cu cateva pagini in momentul in care ai facut niste acuzatii nefondate pe care nu le-ai justificat decat prin "confuzia" ta pe care ti-am clarificat-o. Inca astept lucrurile unde te-am confuzat asa tare, astept.

Daca vrei sa discutam altceva in care sa folosesti tactica pixelului albastru si confuzia in care te aflii atunci baga material, de preferat ceva nou si nu remestecat, nu am stomacul adaptat pentru asa ceva, sunt om.

Acum mult timp in urma criticam modul tau de actiune pe forum, stiind foarte bine ce reprezinti, si iti spuneam ca ai facut nenumerate afirmatii care apoi nu au fost justificate. Ai acum ocazia sa iti justifici acuzatia cum ca eu sunt confuz folosind citatele mele si nu interpretarile tale deformate a ceea ce am zis. Cred ca este a treia oara cand te indemn, a patra oara nu o sa o mai fac.

PS: Vreau sa cred ca esti aceasi persoana cu care am discutat in trecut si ca nu s-a terminat tura la calculator. Este si aia o posbilitate avand in vedere gaurile de memorie in legatura cu ceva discutat acum vreo 3 zile inainte sa te apuci sa imi stergi posturile in mod abuziv.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 14 Aug 2012 at 00:03.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif