View Single Post
Old 13 Aug 2012, 22:45   #661
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Tu esti cel care ma acuzi de confuzie, poate ar fi timpul sa aduci niste citatea in care eu sa fi facut acea confuzie si nu sa o scoti din buzunarul de la spate ? Altceva decat am adresat deja in care am justificat ce iti era neclar. Dorinta ta de a gasi neclaritati doar pentru a iti avansa retorica insa nu pot eu sa o controlez.

Iti aduc aminte ca acum ceva vreme in urma spuneai ca procentul celor care s-au dus la vot va scadea daca numarul total al votantilor este mai mic. Deci dintre noi doi cred ca o persoana rationala poate vedea cine este confuz si cine nu. Nu cred insa ca esti confuz ci vrei neaparat sa ai dreptate, sa ignori evidentele, precum propaganda pedelista a carei retorica o folosesti cu drag.

Faptul ca prin "demiterea presedintelui" tu intelegi altceva decat procesul de demitere este problema ta. Citat din lege si articole ti-am dat deja, nu are rost sa te faci ca nu ai vazut. Am discutat pe tema asta.

Precum si liderul mult iubit tie, faci acuzatii fara substanta si te faci ca nu intelegi. Adu dovezi ca eu am facut acea confuzie si nu imi interpreta mie cuvintele aiurea. Baga mare.

Originally Posted by paul_aramis:
PS în ceea ce privește prima parte a mesajului dumneavoastră, ați fost servit cu aceeași măsură pe care ați folosit-o și dumneavoastră. vă deranjează?

Nu. Iar te faci ca nu intelegi. Nu ma deranjeaza tonul ci fatarnicia, minciuna si duplicitatea cu care te prezinti pe forum. Citatul respectiv era doar o tusa mai groasa din tabloul cu numele paul_aramis. Sa nu uitam cu cine vorbim, nu ? Chiar daca iti ascunzi intentiile sub imaginea unei discutii civilizate, sper ca dovezile mele vor fi destule pentru a ti se revoca calitatea cu care esti incompatibil, aceea de moderator.

Ca sa ma citez de pe celalalt thread a mia oara:
Originally Posted by Redy:
Reiterez, nu ma deranjeaza tonul discutiei lui. Ma deranjeaza duplicitatea actiunilor lui, care nu au nimic de a face cu discursul de Iisus din Nazaret cu care se arata aici, nici o legatura.

Nu te suspectez ca esti confuz si in legatura cu acest subiect cum te joci cu cele spuse mai sus. Esti duplicitar, rau intentionat si participi la retorica pedelista de ceva vreme pe acest thread. La fel ca si pedelistii, azi sunt portocalii, maine verzi maine albastrii. Asta este modul lor de a opera si ma bucur ca nu m-ai dezamagit si mi-ai confirmat modus operandi. Asta am si sustinut de la inceput in legatura cu suporterii pedelisti si nu am gresit.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 13 Aug 2012 at 23:02.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif