View Single Post
Old 06 Jan 2012, 22:19   #2109
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by bremen1980:
Las ca trecem noi si peste 2012



da sa trecem cu bine si sa traim mult si bine.
si nici sa nu ne mai chinuim,sa ne vina multi bani,sanatate fericire ,si ce ne dorim de bine.
si in primul rand sa aleaga oamenii sa nu mai imi faca nimic rau ci din contra sa imi fie si mie cat mai bine si sa ne fie.e foarte simplu.eu poate mai exagerez.
sper nici eu sa nu mai fiu singurica.am citit si si inainte eram ,dar acum gata.
am stat vreo 7ani aiurea sa astept vre-o persoana potrivita,crezand asta intr-un mod indirect.dar acum cred ca s-au facut 7 ani si daca nu a venit ,asta e trebuie sa imi gasesc si eu pe cineva potrivit ca trece timpul si nu mai vreau sa fiu singurica.plus ca daca imi place persoana ,sa fie lasata in pace sa ne putem vedea si fi impreuna fara probleme.ca si eu m-am saturat de toate cele.si sper ca atunci cand cuiva ii place de mine si mie de el sa nu ma trateze cu indiferenta ,sa nu ma racesc,sa fie cat mai mult timp langa si cu mine,sa ne simtim bine ,sa nu ma lase singurica,si sa lupte pt mine,sa nu lase sa se intervina nimic intre noi,si sa ma prefere pe mine si nu alte fete,sa imi acorde prioritate.iar daca ma vrea pe mine sa le ignore pe celelate fete.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif