View Single Post
Old 16 Oct 2011, 23:03   #32
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Imi pare rau ana, dar pentru ca n-ai vazut Husbands nu pot accepta votul, cu atat mai mult din moment ce ar strica egalitatea (de care probabil nici nu stiai in momentul in care ai scris mesajul din moment ce am postat cam in acelasi timp).

Dupa parerea mea toti 3 regizorii ar merita sa mearga mai departe pentru ca nu mi se pare ca exista o diferenta mare intre ei ca valoare, doar ca fiecare are altceva de oferit.

LE:

Originally Posted by varu:
Obiectez/Propun/Negociez etc.

Deja am comentat 2 dintre cele 3 filme si sunt la minutul 55 cu vizionarea din Secrets and lies.
Daca se accepta votul anemonei, atunci votez si eu peste 2 ore.
Altfel sa nu se ia in considere nici votul ei.

Uita-te la film si voteaza dupa. Sincer nu as vrea sa fie eliminat niciun regizor contrar regulamentului asa ca personal n-as accepta decat un vot care sa duca la o egalitate (in cazul de fata singura posibilitate e Hou) asa cum am mai facut-o si in trecut. Votul l-as accepta in caz ca nu depaseste cu mult timp limita de vot, adica maxim cateva ore, cum s-a mai intamplat in trecut. Daca cineva nu e de acord nu pot decat sa-i accept parerea si sa nu validez nici eventualul vot pentru Hou (care ar trebui sa fie pe bune, pentru ca asa crezi tu, nu doar de dragul egalitatii).

Last edited by Liviu- : 16 Oct 2011 at 23:11.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif