View Single Post
Old 09 Oct 2011, 09:47   #486
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by cosmin742000:
Originally Posted by baby1703:
Buna ziua. Am adaugat poze la mai multe filme. De ce nu sunt acceptate?
Va multumesc!

Probabil ca nu ai pile la stafful cinemagia de nu ti-au aparut pozele (in caz ca sunt regulamentare) Nu stiu de ce am impresia ca cei care aproba pozele puse de noi considera asta ca o favoare pe care ne-o fac noua. Eu sunt SIGUR ca am trimis cele mai reusite screenshooturi ( fac upload de 4 ani) si cu toate astea din peste 2000 de poze trimise mi-au fost aprobate doar vreo 240. Sunt curios ce poze o fi trimis amicul Tweeknax de lui i-au aprobat peste 9000 intr-o saptamana.

Si eu am pus 3 poze asa de proba sa vad daca primesc puncte pe ele si nimic la THE WOLVERINE si nimic au fost doar 3 daca nici atat nu sunt in stare cred ca,verifica cand au chef si la cine au chef fac o departajare eu nu ma mai chinui sa pun ca nu are rost ca nu ai cu cine face treaba .

Pt ca Cinamgia e smechera ei din reclame si din pozele si sinopsisurile adaugate de un user fac milioane castiga pe clikuri date sau ceva de genu si reclame ca de aia cand intri toata pagina se invadeaza ,de reclame la tot felu de produse servicii etc.

Iar ei te ademenesc cu un amarat de DVD ca daca faci 2000 de puncte primesti acel DVD si multa lume pune botu

Last edited by tantibus : 09 Oct 2011 at 09:50.
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif