View Single Post
Old 08 Sep 2011, 10:36   #3670
forward
Junior
 
forward
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 70
Originally Posted by buticut:
Quote:
4. Lasa ca a jucat Lucescu fotbal si ne-au batut toti si ne uitam iar la tv

Nu mai conteaza ca am pierdut punctele importante cu Lucescu, importanta e nepasarea de care dau dovada jucatorii, shitty attitude. De asta au huiduit si spectatorii din tribune, ca toata lumea a vazut ca am jucat fara pasiune. Nu conteaza ca am pierdut doua puncte, conteaza cum le-am pierdut. As fi preferat o infrangere usturatoare cu un joc ultra-ofensiv, ca si asa nu aveam ce pierde. 0-0 nu mi se pare motiv de bucurie, stati linistiti ca daca francezii ar fi fost in criza de puncte, se agitau mai tare aseara.

Nu stiu la ce meci te-ai uitat tu eu am vazut ca s-au daruit, au facut rispa de efort si un meci tactic foarte bun. Stadionul a fluierat pentru ca erau foarte multi "cunoscatori" (daca ma intrebi pe mine niste tarani) care voiau sa batem franta cu 7-0. Sunt de acord si mie imi placea sa vad Romania atacand in valuri dar la ora actuala era imposibil! Nu aveai cu cine pur si simplu chiar nu puteai sa iesi la joc. Hai sa fim mai realisti un pic si sa nu fluieram la un 0-0 cu Franta ca suntem penibili, sa nu fluieram cand il ai in teren pe Luchin care nu are nici un meci oficial in liga 1 sezonul asta, cand il avem pe Chirches(ribery castiga in 2 zile banii lui pe un an), aceeasi oameni care au fluierat nationala au cantat imnul alaturi de Pavel si nu si-au dat seama ca e gresit!!! Eu am fost pe stadion si sa stii ca au fost destul de multi oameni care aplaudau.
forward is offline   Reply With Quote sendpm.gif