View Single Post
Old 03 Aug 2011, 19:28   #382
Allan324
Novice
 
Allan324
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 1
Salut. Caut si eu un film care l-am vazut de mult dar imi aduc aminte detaliile din el, doar ca nu stiu cum se numeste.
Deci, sa o iau de la inceput. Este vorba despre o fata care are probleme in vatza, ca nimeni nu o baga in seama. Stiu ca la inceput chiar este prezentat cum ea merge cu o mashina stricata prin orash si tot o opreste un politist sa ii spuna ca nu are voie sa umble cu mashina asha si striga la ea si ii da amenda. Apoi stiu ca ii place de un tip dar nici decum nu are curaj sa vorbeasca cu el.
Asta e introducerea, si stiu ca devine interesant in momentul in care se duce la bunica ei sau ce o fi femeia aia. Este un fel de vrajitoare sau cititoare dinasta in cartzi..(i donno) si faza e ca ii da o fiola cu ceva solutie care daca o bea, va face ca barbatul care o aude vorbiind, sa se indragosteasca de ea. Si face experimentul ...merge la politzist ....se spreyeaza cu solutie dinaina in gura si politistul se indragosteste si o lasa fara amenda. Apoi tipul de care ii place ei o aude si se indragosteste si el de ea. Astea ar fi detaliile. Imi amintesc tot filmul dar e mult de spus. Ce ar mai ajuta sa va datzi seama ar fi ....ca mai apare acest personaj secundar ...o tipa care si ea vrea sa puna mana pe solutia magica si ce se intampla interesant e ca da de un vas mai mare si bea toata chestia aia si atunci intra intr-o biserica...toate privirile se atintesc la ea ....si ea doar ishi drege vorba, ishi curata gatul, si atunci toti barbatii fug dupa ea .
In fine...daca mai trebuie ceva adaugat ..sa imi spune-ti dar chiar ma bate gandul sa stiu cum ii spune la film . Multumesc
Allan324 is offline   Reply With Quote sendpm.gif