View Single Post
Old 09 May 2011, 21:54   #3
urban_legend
Novice
 
urban_legend
 
Join Date: May 2011
Posts: 17
mi-a luat ceva timp sa gasesc niste tampenii horror la care nu m-as mai uita nici daca m-ar plati cineva cu greutatea mea in aur...(ar fi vorba de foarte mult aur, ).

....pai, sa zicem c-ar fi :
stay alive (2006), o chestie cu frankie muniz, , in rol principal
dreamcatcher (2003) - mai putin horror, mai mult sf, dar absolut oribil si greu de crezut ca-i inspirat dupa o nuvela de stephen king
feardotcom (2002) - as fi vrut sa spun cateva cuvinte si despre filmul asta, dar partea din memorie unde am ascuns aceasta pelicula trista s-a cam sters din cauza conditiilor improprii de utilizare.
when a stranger calls (2006) - noroc cu camilla belle, ca altfel eram tentat sa renunt la orice telefon mobil sau imobil. de frica....

bine, s-ar putea capeste zeci de ani, niste oameni de pe vremea aia sa le considere simpatice si sa le transforme in cult-uri, just like "plan 9 from outher space". om trai si-om vedea.

p.s. cred ca post-ul meu mergea la rubrica cu cele mai proaste horror-uri. greseala mea.

insa, daca totusi ar fi sa mentionez un film la care inca imi fac curaj sa-l revaz, apoi ala-i sigur "the ring". mai sunt, insa, si altele.

Last edited by urban_legend : 09 May 2011 at 21:57.
urban_legend is offline   Reply With Quote sendpm.gif