View Single Post
Old 12 Apr 2011, 10:22   #52
alex19051988
Novice
 
alex19051988
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2
Filme

Imi puteti enumera toate filmele cu sex,dragoste sau viol care s-au dat pe toate posturile de televiziune din Romania incepand cu anul 1999 pana in zilele noastre
Stiu ca acest film era vorba despre un violator care a intrat fortat in casa ei unei femei nu stiu daca acea femeie era divortata sau singura,dar acolo lucra si sora lui ca menajera pe care a legat-o si apoi a mers la acea femeie in camera sa o violeze.Nici cand a ajuns politia in camera femeii nu a reusit pe barbat sa o desparta de ea ca sa nu o mai violeze pana cand el nu si-a terminat treaba Apoi nu stiu cum a reusit acel violator,dar a scapat de politie dupa ce si-a terminat treaba cu acea femeie.
Daca mia-ti putea da o arhiva cu toate numele de filme care s-au dat pe micul ecran din Romania incepand cu anul 1999 pana astazi sau daca v-ati dat seama despre ce film incerc sa vorbesc,dar mai mult imi trebuie o arhiva cu toate filmele realiste,adevarate cu scene de sex,dragoste sau viol care s-au dat pe toate canalele din Romania.
alex19051988 is offline   Reply With Quote sendpm.gif