View Single Post
Old 10 Apr 2011, 20:22   #358
bihoreanu
Banned
 
bihoreanu
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 11
Thumbs down Pt paul_aramis

Bai tigane de unde esti tu si cu neamu tau ia zi tu de unde sunt?Faci pe desteptu cu mine probabil tu esti prostu ca imi dai atentie : si am scris f corect ceea ce am scris sau nu intelegi romaneste faci pe desteptu ma inveti tu pe mine scoala si care e problema ta daca fac gura pentru un amarat de dvd poate nu numa ala e scopul dar vezi nu ai inteles nimic din ceea ce ti-am scris bai besinosule si rasistule eu am scris totul cu un scop sa mi se respecte dreptul ala ca pana acum nu cred ca nu mai vazut pe acest forum pt ca am fost multumit dar acum nu mai sunt e democratie fiecare zice ce vrea daca te deranjeaza ti-am zis ce sa faci da cu mine nu faci pe desteptu daca iti pui 2 3 4 etc citate din caragiale te face mai destept? Ca am mai vazut de astea ca tine destui si de fapt erai prosti cu diploma smechere desteptule aici nu sunt la ora de gramatica sa stau sa iti scriu cu punct si virgula si asa nu ai intelege nimic ca asa esti tu desteptule care esti tu care esti .Asa ca lasa dumele astea si nu te da asa destept daca vrei sa te dai destept este un site se numeste" CONQISTADOR.ro tu dece daca ma iei cu mine cu gramatica unde iti sunt diacriticile frate dece nu scrie corect si la tine cum trebuie besinaule ?De ce nu stai si scrie corect fiecare litera ca daca ma uit si la tine gasesc greseli da nu ma intereseaza ca nu stau sa ma laud si sa corectez nu ma dau asa destept ca tine fraere.
bihoreanu is offline   Reply With Quote sendpm.gif