View Single Post
Old 10 Apr 2011, 10:18   #352
bihoreanu
Banned
 
bihoreanu
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 11
Talking sere

Mersi stiu ca am dreptate dar multi zic si ma fac in toate felurile dar nu ma intereseaza pai gandeste te mai astepti o luna dupa niste poze ca ei nu pot sa le aprobe ca au alte treburi what a fuck atunci sa se lase stai o luna dupa pana se apuca ei sa aprobe pozele mai trec 2 3 saptamani si se vor aduna cum am zis pe forum si multe poze poate nici nu le vor mai aproba si pa pa punctele am vazut ca au mai fost probleme de genu asta mie unul nu imi convine frate am pus poze am contribuit sa se uite si sa le accepte sau sa le respinga nu sa stau asa o luna sa fim seriosi pentru ce sunt pusi acolo astea pe langa alte atributiuni nu sa si verifice pozele si sinopsisuri si asa sambata si duminica ei zic ca nu lucra nu se aproba pozele si sinopsisurile se miscau in regim de melc,dar acuma ca o luna se ocupa cu alte probleme si uita asa dvd pe care multi il doresc il vor primi la anu sau in cel mai fericit caz ma refer la cazul meu prin septembrie octombrie cand fratilor va zic ca il vei gasi la jumate de pret si te poti c..ca pe punctele lor si dvd lor daca iti doresti acel film in original il vei obtine la jumate de pret de prin magazinele de specialitate sau de prin hypermarket.
bihoreanu is offline   Reply With Quote sendpm.gif