View Single Post
Old 04 Nov 2010, 12:22   #2619
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
c.,
ca s-o lamuresc ,desi nu e necesar sa-l apar eu pe Mihnea, ca e baiat mare si nu se ascunde dupa fusta mea
expresia aia cu "mucii in fasole", i-a fost adresata lui Gionloc, ca o dojana parinteasca.
el nici macar nu s-a suparat, fiindca stie ca Mihnea il apreciaza si-l stimeaza ca profesionist.
in ceea ce priveste atacurile la adresa ta, poate le-ai luat prea in serios ca niste "atacuri" si mai putin ca niste intentii zeflemitoare, spuse tocmai in speranta ca tu, un tip inteligent , le va pricepe ca atare si nu te vei supara, din contra, vei raspunde cu aceeasi moneda, fara incrancenare, ca nu suntem pe front, aici.
Mihnea n-a interzis nimanui , niciodata, nimic.
faptul ca s-a exprimat cu "taci, cutarica..", n-a insemnat ca i-a cusut gura aluia si nici n-a incercat sa-l impiedice a-si mai da cu parerea despre anumite chestiuni care faceau obiectul polemicii, discordiei in momentul acela.
si inca ceva: tu si keep afirmati ca abuzeaza de pozitia de moderator.
vreau sa spuneti concret cand a facut-o.
ce a facut el, efectiv, ca voi sa-i aduceti aceste acuze grave, fiindca am impresia c, ca voi doi, ca niste vulpi sirete si batrane ce sunteti, incercati sa "bagati niste strambe" la "sefi".
vedeti ca dinamita poate ucide si artificierul, atunci cand nu calculeaza exact cata trebuie pentru a produce implozia.
deci...cine sapa groapa altuia , risca sa cada in ea...

Last edited by rvn : 04 Nov 2010 at 12:26.
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif