View Single Post
Old 03 Nov 2010, 23:58   #2603
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
@Rvn... stiu ca am fost injurata de Judex, insa l-am atacat fara sa fiu macar in discutie, deci pot sa spun ca mi-am cerut-o. Judex nu e un om rau. are momente de slabiciune, in care injura si jigneste gratuit. insa de fiecare data ii pare rau. a avut el motivele lui. nu se poate sa nu le fi avut. sper sa revina cat mai repede si sa explice (daca va dori). oricum, am discutat cu el. ii pare rau iar noi suntem ok. am inteles pana la urma care a fost problema si tind sa ii dau dreptate intr-o oarecare masura. nu ii port pica, nu am nimic cu el. imi pare rau ca a fost bannat si ii pare si lui rau pentru comportamentul de ieri.
cam asta am vrut sa spun despre Judex. daca va fi vorba de o revenire a lui, eu sunt total de acord. sunt sigura ca va reusi, cu mici exceptii, sa se abtina pana la urma. si in fond, chiar nu inteleg... de ce il tot bannati pe om? ok, injura... a doua zi isi cere scuze. eu deja m-am obisnuit cu el. nu ma mai ating injuriile lui... mai ales ca e foarte valoros la atelier.

daca pe voi va deranjeaza in mod deosebit acest om, imi pare rau.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif