View Single Post
Old 27 Oct 2010, 22:40   #128
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
In ”Condica de sugestii si reclamatii” la topicul ”sportul favorit furtul de pe alte site-uri de profil” este dezbatuta problema de care se plangea user-ul mihaelatb. Aici ea spunea ca a gasit numele meu ca si contribuitor la pagina unui actor, alaturi de numele unui alt user. Ma acuza ca am copiat biografia facuta de ea, dar numele meu aparea la acea pagina pentru ca eu contribuisem la detaliile actorului. Imi pare rau daca reactionezi asa atunci cand exista un precedent in ceea ce priveste reclamatia unui ”furt” despre care la acea vreme spuneai ca il vei verifica si vei lua masuri
(”Buna, Mihaela. Multumim ca ne-ai atras atentia asupra copierii de pe alte site-uri a sinopsisurilor sau biografiilor, vom verifica foarte atenti daca ce ni se propune prin sistem wiki este preluat identic si integral de pe alte site-uri romanesti, ca sa nu se mai repete situatia. klaudya_e a primit majoritatea punctelor pentru POZELE updatate prin sistem wiki, nu pentru sinopsisuri si biografii. Dar, chiar si asa, vom urmari cu mare atentie contributiile ei viitoare.”
, este afirmatia ta care m-a determinat pe mine sa atrag atentia asupra faptului ca acest ”furt” continua). Ma rog, nu vreau sa intru in polemica, dar e trista atitudinea.

Last edited by fresie : 27 Oct 2010 at 23:47.
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif