View Single Post
Old 03 Sep 2010, 02:04   #1746
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
nu, nu banuiam nimic, era doar o intrebare... de... curiozitate. in fine, daca nu vrei sa spui iti inteleg alegerea. e dreptul tau. (doar ca mentionand aria in limba suedeza, ma gandeam ca esti pe acolo pe undeva... si deh daca ai fi fost intradevar in Suedia, poate ti-as fi explicat in private motivul pentru care te-am intrebat)
si acum... spuneai mai inainte:
"Nu am accesat adresele tale pentru că nu știi să vorbești"... ei, guess what or guess who... aici nu vorbim, aici scriem... deci mai corect era sa spui ca nu stiu sa scriu... sau cine stie, poate te-ai referit la altceva... dar si atunci tot aia era... in fine, recunosc ca nu sunt cea mai buna cand vine vorba de scris... poate pentru ca la scoala m-a atras mai mult literatura decat gramatica bagata cu forta pe gat de niste profesori incapabili sa explice ce e Subiectul si Predicatul. mai ales ca in Romania nu trebuie neaparat sa fi mare filosof in materie de scris... e de ajuns sa ai o semnatura si sa le ai in materie de citit ca deh, sa nu iti ia altii casa si tu sa ramai cu gura cascata...
cred ca mai bine stiu sa scriu in engleza decat in romana... dar asta e deja o informatie in plus care nu incalzeste pe nimeni cu nimic.
in the end, ca sa nu fim off-topic... uite, o dedicatie... asa, pentru ca stiu ca iti place muzica de calitate...
iti ofer ceva linistitor
sper sa iti placa:
http://www.youtube.com/watch?v=_-mvutiDRvQ
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.

Last edited by dragonfly_drk : 03 Sep 2010 at 02:11.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif