View Single Post
Old 08 Jul 2010, 09:10   #3
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Noutäti la "Predators":

AlexOneX pe 8 iulie 2010 01:56
Alooo domnule critic. Era cat pe ce sa te cred pana la faza cu "tantalaul Dario Argento". Daca ai avea cat de cat o urma de inteligenta probabil ai avea habar cine e ala si de ce NU e tantalau. Daca ti-ai stegre mucii de la nas si nu ai mai sta cu mana pe fata tot timpul poate ai observa ceva cat de cat. Alien 3 e un film bun cu o idee originala dupa tine - probabil esti singura persoana care spune asta. Critici de carton sunt peste tot si se pare ca tu nu faci exceptie. Lasa-te ca ne-ai convins si pe viitor e probabil sa te alegi cu scuipati si injuraturi nicidecum cu un dram de recunostinta macar.
@ofelik_cat : commenturile tale sunt prilej de ras , ma jur. Debordezi o inteligenta similara cu a Fernando de la Caransebes dupa ce a luat la bord vreo patru sticle de vodca. Filmul e bun ca au aia costume bine realizate ? Nu pot spune decat : hahahahahahaha !

Andu pe 8 iulie 2010 09:32
Nu m-ai suport sunt fan Predator da la 8-9 de cand l-am vazut pe primul, abia astept s-al vad, mie mi-au placut si AVP-urile au fost foarte interesante.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif