View Single Post
Old 08 Jun 2010, 22:53   #216
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Originally Posted by danonino:


@ miercuri
asa. ia atitudine. "Nu pot sa argumentez logic! Atunci, du-te dracu'!" Asa sa faci in continuare.

Asa-i ca stii ca miercuri a adus diverse argumente pe paginile 7-8-9? Dar nu, la tine cand bati din picior toti trebuie sa danseze in ritmul tau.

Quote:
Imi mentin ideea ca aici avem o comunitate care sufera de sindromul "curtea Frantei", un grup ermetic si impermeabil de orice parere nealiniata lui.

Ideea e proasta. Schimb-o! Just so you know, poate daca citeai cronica lui Pitbull iti dadeai seama ca el nu a fost la fel de entuziasmat ca noi si mi se pare ca nici Federico, din cate imi amintesc, asa ca sunt pareri si pareri.

Cat despre Hitler, da, probabil a avut multi sustinatori infocati, asa cum si Chavez, presedintele Venezuelei ii are pe acei Chavistas care ii sustin toate decizile, chiar daca datorita lui tara se duce de rapa. Le taie apa, le taie electricitatea, intra in conflict cu tari vecine, inchide statii de radio care refuza sa ii faca propaganda, dar nu conteaza, pentru ei el tot 'comandantul lor' este.
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisiĆ³n se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif