View Single Post
Old 19 May 2010, 16:09   #3
gropitse
Guru
 
gropitse
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 333
Originally Posted by danonino:
In sezonul 7, sezonul incepe de la aceea secventa cu House stand zile intregi, singur in casa, in linise cu pistolul sau 100 de pastile in mana, sa isi dea seama ca nu mai are pe nimeni care sa ii vina in ajutor.

Ce dezamăgitor ar fi să-l văd pe House încercînd să se sinucidă. Sinuciderea este pentru oamenii slabi. House în niciun caz nu este slab. Da , el fuge de la contactul uman, de la emoții ,dar în niciun moment nu fuge de la viață , tocmai de asta mi se pare mult mai logică tentativa de a lua din nou droguri .

Originally Posted by danonino:
Adica, House + Cuddy asa din senin, dupa ce ea era pe punctul de a se marita. Totul se intampla in ultimile 2 min intr-un mod patetic, oribil.
Ce ține de Cuddy , ai dreptate ,nu este prea incitantă situația . În același timp îmi este interesant
ce-o să urmeze din simplul motiv că eu nu cred in succesul acestei relații. Vreau să văd dacă am dreptate. Și apropo ce interesantă a fost relația House-Stacy .

Quote:
Mi-ar fi placut mai mult ca House sa isi dea demisia, sa isi reinceapa viata, ar fi avut suspans.
Sezonul a început cu asta , pentru ași menaja durerile - epic fail ,un cerc vicios continuu ?House nu poate exista înafara spitalului.
gropitse is offline   Reply With Quote sendpm.gif