Originally Posted by corinka:
Stiu ca nu la mine te-ai referit. Da-mi voie sa te atentionez ca nu stai bine cu logica. Nu faci distinctie intre actionari care sa isi faca griji daca arunca banii pe fereastra platindu-ma si actionari care sa isi faca griji pentru ca arunca banii pe fereastra platindu-ma. Este o MARE diferenta.
Normal ca nu ai de ce sa te referi la mine, crede-ma chiar muncesc mult pentru banii (nu multi) pe care ii iau. Si azi frec menta pentru ca e ultima zi din an. De luni schimbam foaia, adica revenim la normal.
|
no, io zic să-i întrebăm şi pe unii şi pe alţii (de fapt aceiaşi), cei care muncesc pentru banii lor nu au timp de altceva, CineMagia, alea-alea, îţi spune cineva care munceşte 8 ore din 8 pentru banii ei, şi lângă mine sunt încă 2000 care muncesc la fel. etc. etc.