View Single Post
Old 14 Dec 2009, 11:28   #2062
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by corinka:
De acord cu tine Chambord, dar oricum, cu fluoridare sau nu, suntem oricum pe duca. Hidrogenul din apa atins cote alarmante (2/3!!!). Ce zici IMM de asta? Oare numai de la alimente ai probleme? Nu crezi ca te-ai imbolnavit si de la atata hidrogen in apa?

Felicitari pentru doctorat, ne-a povestit Pitbull. Esti tare! Ce tema ai abordat pentru teza de doctorat?



buna,
pai sincer nu numai cu alimentele au fost probl.ci si cu apa ,haine,medicamente,farmacii,adica cu tot ce intreactionam ,sau atingeam .insa cred ca s-a remediat si vreau sa fie in regula cat mai repede totul.
cu doctoratul nu am avut prea mult succes desi eram foarte dormica mai ales ca printr-un proiect se dadea si burse pt orice doctorant inscris la buget de 18750 adica aproape 20 mil.,insa au manipulat totul cu bani probabil si am fost respinsa din 103 inscris doar 3 au fost eliminati cu mine.asa sa ma oftic si sa ma supar mai tare ,probabil credeau ca ma atac singura sau imi fac vreun rau insa acum eu vreau sa traiesc si inca cat mai mult asa ca mici sanse de a imi mai face eu ceva fiind determinata de altii.in primul rand eu sa ma iubesc si sigur si altii nu din contra.insa am fost suparata ,dar a venit ceva am facut altceva mi-au mai venit niste banuti si am fost mai multumita s-a compensat si desi s-a cheltuit mai vreau sa imi vina alti bani sa fac ceva ,sa ii valoriic sa vina si altii.
tema la doctorat bineinteles ca a fost cu alimentele neinregula si gasirea de solutii strategii.
VREAU SA SE GASEASCA UN ANTIDOT UNIVERSAL PT ORICE TIP DE OTRAVA ASTFEL INCAT SA NU NE MAI FIE PUSA INPERICOL VIATA SAU SANATATEA,ANTIDOT CARE SA POATA CURATA ORGANISMUL/CORPUL DE TOXINE ,SA IL PURIFICE SI SA IL REGENREZE,.ASTFEL SA TRAIM CAT MAI MULT SI CAT MAI BINE.OK MAI VB PE JOI.INSA S[PER CA JOI SA NU FITI SI VOI MANIPULATI SI SA NU MI SE INTINDA NICI O CAPCANA CEVA.SA FIE TOTUL IN REGULA SI DIN CONTRA SA FITI ALATIURI DE MINE SI NU CONTRAR ADICA SA IMI DORITI BINELE SI NU RAUL.TOATE BUNE
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif