View Single Post
Old 16 Nov 2009, 11:32   #1347
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Talking

pe majoritatea forum-urilor civilizate vârsta apare imediat sub nick. nu înţeleg de ce e atât de greu de priceput faptul că asta uşurează munca tuturor, nu numai pe-a mea.

sunt conştientă că unii n-au ce face, şi că freacă menta la birou sau acasă, mă rog, asta chiar e numai problema lor, însă chiar nu pricep de ce-ar tb să dau 10 click-uri inutile, 99,9% din useri având profiluri incomplete/ sau accesibile doar prietenilor, şi/ sau să citesc zeci de topice din care să deduc că respectivul/ respectiva abia acum descifrează tainele alfabetului.

nu vreau să-mi mai pierd timpul cu nimeni de pe-aici, socializez suficient în viaţa reală. chiar nu am timp, nici chef şi nici răbdare.

@ ŞtefanDo cu tine n-aş fi vrut să vb nici dacă aveai vârsta lui Mathusalem, însă dacă mi-ai fi spus de acum 2 ani că ai sub 30 de ani, multe din momentele noastre "plăcute" n-ar fi existat. poate că pentru tine genul ăsta de abordare (=comportament) e fun, io una am însă o cu totul altă părere, şi-mi vreau timpul şi energia înapoi.
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif