View Single Post
Old 08 Jul 2009, 08:42   #63
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
problema logica: sunt prietenii dusmanilor mei dusmanii mei?

Originally Posted by illotempore2002:
si jactati am observat ca lipseste de ceva vreme, cred ca nu mai scrie pt ca a plecat ALS....am remarcat la Jactati o admiratie tot mai oarbacu fiecare zi care trecea, pt ALS....
draga illo,
ma bucura sa vad ca cineva a remarcat prezenta mea slaba din ultimele zile. nu-mi fac iluzii ca-ti pasa.banuiesc ca eram mai mult prilejul unei ironii. daca o doreai fina eu cred ca se mai poate lucra la rafinarea ei (vezi intreaga literatura franceza de secol XVIII care a facut din ironie o arta). totusi, ca sa nu va ingrijorati, iaca ce fac: ma ocup de filmul vietii mele. als s-ar putea sa aiba o cameo appearance (as himself or in disguise) in el. la fel si alti 2-3 useri/tze care au trecut de casting. ocupatia principala imi lasa mai putin timp pentru joaca virtuala. plus ca ce ma intereseaza pe mine (film clasic) nu prea va (mai) intereseaza pe voi. asa ca ...

alivoar cherie
ps: oricum, multumiri sincere pentru ca m-ai indemnat, fara sa-ti dai seama, sa-l revizitez pe Godard - pe care-l neglijasem nepermis de mult. si, la despartire, da-mi voie sa-ti zic: Godard e un clasic. ingropati-l cu grabire. concentrati-va pe Michael Jackson.
jactati is offline   Reply With Quote sendpm.gif