View Single Post
Old 07 Jun 2009, 19:43   #38
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Alex Leo Serban:
dar PE TINE, illo, ct face sa fii asa de sigura pe tine?! esti si aroganta, si TOTAL subiectiva - cu argumente de femela invidioasa, sincer te credeam mai 'rasarita', dar s vd k m-am inselat...

crezi k dk esti fana jlg (desi nu-i poti scrie nici titlu unui film corect, eh...) asta t pune, asa, automat above sea level??

ps pt k se pare k n-ai inteles ce scriam mai sus: eu ma refeream la charisma mariei din viata, care TRANSPARE SI pe ecran! DUH!!

acuma faci niste implicatii si niste deductii de ma doare mintea.....sunt foarte sigura pe mine cand vine vorba de parerea mea asupra Mariei Dinulescu, adica da, mi-e clar ce imi place si ce nu la ea.....nu e normal sa stii lucrurile astea?

in ce priveste greseala numelui unui film de Godard, s-avem pardon, sunt o persoana foarte neatenta care face multe greseli in general, care nu are rabdare cu lucrurile si repezita....nu inteleg, crezi ca folosindu-te de acest argument esti mai convingator?

cat despre evaluarea ta, daca sunt sau nu "rasarita", ma lasa rece....


unde dumnezeu transpare carisma fetei asteia pe ecran? nu vezi ca nimeni nu i-o vede? ai putea trage cioncluzia ca si restul spectatorilor sunt invidiosi nu, si hellsteed, si ambrablu, invidii feminine, presupun


l.e. deci ca sa ne lamurim, draga ALS, sunt 5 barbati care in acest topic au raspuns ca NU, nu le place dinuleasca.....invidii feminine, da?

Last edited by illotempore2002 : 07 Jun 2009 at 19:56.
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif