Originally Posted by halebardul:
Originally Posted by Dragomara:
Originally Posted by Cinemania:
nu.
şi nici eu n-aş crede-n locul Lui, însă probabil că v-aş iubi, aşa cum îşi iubeşte o mamă copilul tembel, cel de cărui venire pe lume se simte responsabilă. 
|
Repede te-ai mai pus in locul Lui.
Ai idee cate pacate ai comis numai in mesajul asta? E clar, tre sa mergi la manastire, dar nu "pentru a observa arta, linistea si frumusetea naturala a locurilor". Penitenta pe coji de nuca!  Fa-ti repede rezervare la Tanacu, pana nu se ocupa 
|
nehhh... decât să mă sinucidă alţii mai bine mă sinucid eu...

izolându-mă într-un loc uitat de lume fără TV, fără Net, fără grija zilei de mâine, fără nevoia de-a plăcea cuiva în vreun fel, un loc fără calendare, fără oglinzi, fără SPA, fără nevoia de-a face ceva pentru că aşa trebuie... şi fără haine, că nu-mi place să spăl sau să calc. ştii vreun asemenea loc?!
