Thread: Offtopic Asylum
View Single Post
Old 27 May 2009, 11:12   #288
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
@pitbull pe cine şi unde-am jingit măi frate? şi cum se face că postările mele care chiar sunt reproşuri pentru voi moderatorii, le-ai şters, iar ale tale nobile şi decente afirmaţii zac bine-mersi mai pe tot forumul?!
Originally Posted by Pitbull:
Originally Posted by corinka:
Cine va pune sa intrati la In suturi, daca nu va place? (...) daca nu citesc In suturi, parca e buletinul informativ al forumului, din pacate...
Dacä se restrângea la In suturi!!!, era ok (acolo e impunitate, nu te banneazä nimeni) - dar si-a împroscat zoaiele peste tot. Le-am mäturat din toate topicurile pe unde borâse, si le-am deversat în Offtopic Asylum - le gäsesti îngrämädite acolo (dar nu chiar pe toate; pe unele le-a sters Judex, din start).

Nu-mi place PK, încă ceea ce-i faci/ faceţi mi se pare un abuz. Nu-mi place să spun asta, dar ăsta e adevărul, o bună parte din acest forum există datorită ei, şi acum mă refer la zecile de topice. Dacă, prin absurd doriţi ca decizia voastră să aibă valoare, şi automat să fie respectată de toată lumea judecaţi-i pe toţi la fel, şi mai întâi de toate începeţi cu voi înşivă.

Acum, că poate iar n-aţi înţeles, am să scriu ca la clasa întâi.

Vă reprosez:
- Subiectivitatea şi superficialitatea deciziilor,
- Implicarea pe faţă în varii conflicte, dp meu dv moderatorul a trebui să aplaneze nu să întreţină o dispută aşa cum face de când il ştiu Pitbull,
- Lipsa de discernământ,
- Lipsa de morală – toate deciziile sunt la bunul vostru plac, ele nu au nimic cu logica, morala etc,
- Şi ceea ce poate este cel mai grav deciziile voastre sunt unilaterale, adică în cadrul unui conflict este întotdeauna afectat (bannat) cel pe care nu-l suportaţi!
- Aaa… şi vă mai reproşez că voi aţi distrus formulul, şi după cum văd faceţi tot posibilul să-i îndepărtaţi pe singurii care mai sunt dispuşi să posteze aci. Probabil că asta e noua strategie de marketing, nu?!
Să mai zic că mie-mi pasă de acest forum, şi că mi-aş dori să fie aproape totul ca acum mai bine de un an?! Eh.. nu mai zic, din moment ce cei care-şi iau salariul de-aici nu dau 2 bani pe munca lor şi a celorlalţi, ce credibilitatea aş mai avea eu, care cedez pentru CineMagia numai din timpul meu liber?!

(personal aştept să se termine o dată parodia asta şi să înceapă adevăratul forum)

Last edited by Dragomara : 27 May 2009 at 11:27.
Dragomara is offline   sendpm.gif