Thread: Offtopic Asylum
View Single Post
Old 30 Apr 2009, 18:49   #37
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by Mistah J:
@ StefanDo, dacă tăceai filozof rămâneai...
Mistah Jay, esti ca o grenada! Nu poate omu' sa te lase slobod cateva minute ca tu...Stai in banca ta cuminte! Mai am nevoie de tine pe forumul asta!
Steffy, trust-me, omul s-a maturizat, o sa-i mai acopar spatele cat pot si-o, dar cand am sa vad ca gloantele asupra lui vor incepe sa ma ciupeasca si pe mine, am sa ma car la modul cel mai las posibil: la pas mare alergator!

Mistah J, te invit in Atelier la tema de ruleaza acum, vin si eu maine cu povestirea dupa cele 3 cuvinte..intre timp tre sa consult cateva manuale de istorie, stii, eu am o obsesie cu documentatul, asta ca acoperire a unei lacune cum ar fi lipsa unei culturi solide, in aceasta seara o sa-l deranjez pe Pitbull cu cateva date despre Al Doilea Razboi Mondial, razboirea romanilor cu nemtii, Marasesti, etc. Pitbull! Fii atent! Ce zici? Cunosti povestea din spatele scenariului "Trenul catre Bucuresti pleaca de la linia 3", cam asta ma intereseaza pe mine numai ca e mult mai tare!

Hai ca v-am spart la entuziasm! Ma simt mai fresh, nu mai am asa nervi pe Judex, probably, daca nu tace, am sa-i trimit un pumn direct in nas fara sa mai stau la discutii - referitor la cazul Illo...cam incepe sa-mi fure femeia.. Hai mah ca glumeam, asta a fost pt mine sa ma amuz singur!... Well, ignorati!

Deci! Mistah Jay, stai potol, vezi-ti de ghem, smotoceste-l cat vrei dar numai lasa draku' cablurile de inalta tensiune ca nu stii sa umbli cu ele si iar te gasesc ca ariciu' incremenit si facut scrum pe threaduri inghetate de StefanDo cu lacat de 2 kile! Slow Down!

Ei, Mistah Jay, daca vrei razbunare pe forumul asta, asta tre sa fie artistic, 'tzelegi tu, iti vand un pont (gratuit): tu tre sa ii faci pe ei sa te ceara moderator, sa fii atat de bengos incat fatucile sa te roage sa le moderezi topicele, 'tzelegi? 'kay!... Baga bine la cap!
O sa ne razbunam artistic, some day, cu un scenariu, trust-me! Il postam aici, detonam, si fugim pan' scoatem scantei cu Mobrele! mai mai sa ne prinda focu'-'n spate. Si daca se strica telecomanda ca-n Armaghedon, 'tz promit io ca ne legam cu sfoara si ne aruncam kamikaze la piloanele forumului cu geamantanul de nitroglicerina! See?!? I'm smart and I have a solution to (at?) every problem!
Neuptolem is offline   sendpm.gif