Thread: Offtopic Asylum
View Single Post
Old 30 Apr 2009, 18:41   #36
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Offtopic

Aici se vor transfera toate mesajele off-topic care nu sunt atât de ofensive pentru a fi complet sterse, dar nici atât de lucide încât sä fie incluse în alte topicuri,va
[zic eu,Pitbull,care ma iubesc doar pe mine,si pe cainii mei ,care nu ma musca never
StefanDo,spune-i lui Pitbull sa nu mai jigneasca userii,in definitiv marile idei si inventii s-au lovit intotdeauna de obstacolele mintilor retrograde(Einstein a zis),chiar daca cei cu idei sunt mai recalcitranti.Daca cineva a fost banat in trecut nu inseamna nimic,asa cum o persoana a fost buna in trecut,respectata ,dar in timp si-a pierdut credibilitatea ,poleiala a disparut.
Si mi-a sters o postare,mai multe,f decente si argumentate,una era despre SilverBoy,sper ca Silver s-o fi citit-o daca nu o scriu din nou,intr-o sectiune unde Pitbull nu e moderator,desi vad ca pune pe cine vrea muschii lui pe forum,sa-l poate conduce,prin oamenii lui.Profita ca Stefan si Gloria n-au timp sa intre p-aici.
Sper si acum ca Halebardul sa nu fie totuna cu Pitbull,si ar fi bun la cafenea moderator,sau unde vrea el.
StefanDo,tu mi-ai sters postarile???

Last edited by Pauline Kael : 30 Apr 2009 at 19:51.
Pauline Kael is offline   sendpm.gif