View Single Post
Old 15 Apr 2009, 19:40   #313
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Originally Posted by corinka:
Originally Posted by Liviu-:

Insir si eu niste nume pe aici ca na, poate din greseala ma baga cineva in seama. In primul rand il sustin pe Cinemania, iar apoi urmeaza Keepwalking, Redmen, Corinka, Buticut, Chambord intr-o ordine oarecare.


La ce ne sustii? Ce cauta nick-ul meu acolo?

va sustine pt a fi moderatorii unui topic, nu stiu care, spre norocul vostru sper ca nu asta ca e plin de jivine suferinde cu coltii salivand (care colti i-au mai ramas, ca vreo 3 ii lipsesc)

Last edited by Pitbull : 16 Apr 2009 at 07:30.
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif