View Single Post
Old 14 Feb 2009, 12:08   #1980
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
buna ma bucur ca vorbiti asa de frumos de mine,dar pe de o parte viata mea a fost destul de plina si imprevizibila,sper ca de acum incolo sa fie mai linistita ,mai buna si frumoasa din ce in ce.
cat de spre actorie,stau sa ma intreb daca actoria este totul?parca nu imi mai da aceleasi satisafactii ca alta data,adica uite mie imi placea sa interpretez sa merg la emisiuni etc.dar acum parca imi pare o penibilitate sa ma prostesc sa spun prostii asta pt divertisment ,pt a fi ridicata audienta etc.vreau sa fiu eu insami ,sa fie valorificata imaginea mea si nu invers ,sa interpretez roluri,sau sa am o imagine mai frumoasa si ok,decat ceea ce nu sunt etc.de ex acum ieri am semnat un contract pt ochiul soacrei,antena1,este o emisiune cred,si trebuie sa interpretez rolul unei sotii nemultumite sexual,de viata de gospodina etc,si fara cunoasterea orgasmului etc,trebuie sa fac pe caraghioasa si nestiutoarea de orgasm etc cu un tip care poate nici nu imi place,dar ttrebuie sa ma gandesc la o iubire a mea ca sa pot juca.oricum pe de alta parte imi place sa joc pt ca imi doream si imi doresc asta.doar ca as vrea ceva mai frumos,pozitiv,construnctiv etc.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif