View Single Post
Old 09 Oct 2006, 21:58   #1
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
End of the line for me

Ok. This is harder than i thought. Nu stiu de ce but, let's just get it over and done with.

There comes a time when you have to move on. Si timpul meu pe cinemagia s-a terminat. Poate pentru totdeauna, poate doar si pentru cateva zile. Asta ramane de vazut.

Mi-e lehamite si scarba de starea in care a ajuns forumul acum. E cazul sa imi iau jucariile si sa plec. Si e trist pt ca am trecut printr-o groaza de rahaturi cu forumul asta si am o groaza de amintiri. Prima zi in care m-am logat, dup-aia partidele cu Gaandalf, raptor si TLD in ceea ce priveste LOTR si Matrix. Apoi primele meetinguri. Dup-aia the wedding hoax cu Lady_Skar, dup-aia certurile cu Benny si Ogto. Primul meeting cu IMM. Anturarea cu Korben, Jay etc. Dup-aia Casa Creatorilor (cu tot cu Nae, Pitbull, Jay, Silver_boy, Cartman, Leonard, IMM, Obvious etc. etc.). dup-aia Dude care mi-a ginit splina, gen Iisus sau Madalina. Dup-aia scandalurile dintre nume si ALS, dup-aia Marge Gundersson.Dup-aia (asta in afara cinemagiei, dar strans legat), revelionul cu Korben, Mala, Benny,ogto. Plecarea mea in Spania (i'll never forget the topic you made for me). Meetingul cu europe-east, ala cu Supastar etc Dup-aia bubu (cu tot cu spamarea forumului impreuna cu raptor si Ambra Blu). Si, ultimul meeting (cu emanuel, jeleu, ricutza, Airlight tra-la-la). Si gata.

I'm not melodramatic or anything. Doar voiam sa enumar (din ce imi mai aduc aminte) chestiile legate de forumul asta care mi s-au intamplat.

Desigur, in continuare imi bag pula in multi de pe forum, dar in altii nu. Si asta cred ca e cel mai important.

Mda, n-a iesit asa cum voiam sa iasa dar, ma rog. I'll say thanks for all that happened to me related to this forum. Good or bad. au fost totusi 3 ani (aproape) cu injuraturi, frustrari dar si good shit. So, there.

This is it folks. The end of the line for me. Thanks for everything (cei mai importanti se stiu ei si cu ei tin legatura pe messenger, telefon, etc. iar pe restul ma cac --- se stiu ei) si, may the future be as bright as my shiny ass.

repet: this is not fucking melodramatic

Happy yesterday to all! We were born to die!
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif