View Single Post
Old 09 Oct 2006, 12:31   #4
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Re: Catre doamna administratora de bloc

Originally Posted by Nightwane:
Stimabila si respectabila tanti Gloria,

pot sa stiu si eu de ce m-am trezit subit, sughit cu mesaje sterse? Si nu mesaje de ieri de azi, ci de acu' ceva vreme buna. Mmm?

Sa va mai intrebati dup-aia de ce nu va ia lumea in serios, de ce va ignora si va ia peste picior.

1)Stimate dle Nightw. nu sunt eu singura persoana care sterge mesaje; mai sunt Alex, Adrian -baietii cu programarea, Emanuel; daca mesajele tale au avut continut licentios, au fost sterse. Simplu.
2)"A nu lua in serios", "a ignora", "a lua peste picior" sunt atitudini la care fiecare are dreptul; raportat la mine sau la Stefan nu am simtit inca aceste atitudini. dar pot veni, pot disparea, pot reapare...sta in firea lucrurilor. Cred ca iti pierzi timpul fiind aprioric nemultumit, aprioric muscator; un intelectual este un om al nuantelor; mai schimba-ti registrul ca oamenii se vor plictisi de tine
3)am postat cateva din cronicile mele ca tot vroiai sa vezi ceva scris de mine;asa iti dau subiecte reale de dezbatere
The dying gaul, Habana Blues, The lake house, Margo, Obaba, United 93, BrokebackMountain,The white masai, Crash
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif