View Single Post
Old 04 Feb 2005, 00:21   #144
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by Ambra Blu:
Exista un IP pentru Gabrea, exista perioade (ca la ciclul menstrual, ai inteles, tataie?) de plecari in Germania, exista o carte de c**** publicata si, bineinteles, exista acest nickname - herbert, care crede ca aliindu-se cu un mediocru precum KORBEN o sa faca cacatul praf. Doua curve pe care mor de nerabdare sa le vad in viu.
PS: Gabreo, riposteaza si tu cit mai poti, dar fa-o la vedere, nu ascuns. Nu de alta, dar s-ar putea lasa cu ban-uri.

Mai AB, tii tu neaparat sa fii antipatic, dar nu ma obliga sa cred ca esti si prost, pt ca m-ai convins pana acum ca nu esti (iata, mi-a scapat un com-pliment).
ESTI IN EROARE! MARE EROARE!
pot sa pariez cu tine pe ce suma vrei tu (si eu sunt un om de cuvant, intreba-i pe cei carora le-am oferit carti) si vei pierde.

nu m-am aliat cu KORBEN, pt ca suntem incompatibili. vezi scandalurile pe care le-am avut cu susnumitul ( nu pot sa ma aliez cu un antiamerican!). uneori, cand KORBEN nu se grabeste, formuleaza si lucruri valabile, are observatii demne de luat in seama. nu e un "mediocru", stii foarte bine acest lucru.

nu ti-as recomanda - pt binele tau - sa ma intalnesti acum. poate mai incolo, cand imi trece. ai rabdare, eu sunt si am o memorie buna.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif