View Single Post
Old 06 Dec 2004, 17:16   #22
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
"academia de radio si televiziune'

Cea a lui Aristide Buhoiu ??? :lol: :lol: :lol:
DAAA1CARE-I PROBLEMA? pe langa studi-univ.de sociologie si asistenta sociala si alte activitati!ma format foarte mult modul de a fi.cunostinte a tost deosebit si f.important pt.mine chiar daca este doar un curs de o perioada mica,dar lucrurile marunte sunt mai importante decat cele mici!iar eu cu aceasta ocazie mi-am vazut adevaratatele talente si inclinati-pasiuni-ceea ce imi doream de mica si ma jucam in moduri din domeniul acesta ,dar nu constientizam aceste pasiuni si ceea ce vreau cu adevarat!trebuie sa recunosc ca am avut posibilitatea sa particip la foarte multe evenimente si activitati chiar si in afara am participat la un concurs "la piu belle del mondo"-am fost foatre apreciata si chiar am forte multe poze.....chiar am peste un milion de foto-dar am inaltimea nu foarte perfecta-dar se compenseaza cu talent -expresivitate,mi-as dori foarte mult sa am occazia de ainterpreta si roluri pt.film,sa concretizez visele si sa le finalizez prin a deveni o actrita de succes!nu reusesc aici voi pleca dupa terminarea studiilor in italia-chiar doresc cei de la agentie-concurs sa colaboram!scuze am momente cand sunt foarte discreta,modesta dar si exagerat de deschisa ca acum!dar mi-amdeschis sufletelul!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif