View Single Post
Old 18 Nov 2004, 23:09   #41
ogto
Gandhi's Big Gun
 
ogto
 
Join Date: Feb 2004
Location: oslo?
Posts: 1,371
:lol: :lol: :lol:

Eu ma amuz foarte tare citind toate mesajele tristilor novici de pe acest forum. Parca ar fi clasa a III-a si Ambra Blu va ia banii pentru mancare, iar voi fugiti la invatatoare: "Doamna, Doamna, Domul/Doamna Ambra Blu ne-a luat banii, din nou!" si intra repede Emi cu o replica naucitoare: "Baieti, baieti, mai usor cu insultele' si injuriile' la adresa co'forumistilor ca va dau ban, desi nu doresc sa recurg la astfel de metode Stalin-iste".

Parca ar fi aici "Coalitia Celor Bine-Voitori", europe_east este Albania, care e renumita pentru virusii sai devastatori (de computer, dati-mi MP pentru mai multe informatii), keyzer soze e Etiopia, ca e el mai nemancat de felul sau, Nae reprezinta Islanda care e la fel de "voinica" precum un musuroi de furnici, iar herbert pare a fi un fel de Morocco, intotdeauna gata sa trimita cele 2000 de maimute care sa determine rezultatul "marelui razboi".

Eu astept cu nerabdare sa sara la bataie tristii seniori. Aceia care si-au dovedit incompetenta si prostia de nenumarate ori in istoria forumului. "Come on guys, don't let me down NOW."

Si as dori sa-l felicit pe Ambra Blu pentru noua sa pozitie in lumea Cinemagia. Sa moderezi cu bine in continuare, dar si cu dragoste :happy: They couldn't have picked a better man for the job.
__________________
wack your head against the keyboard NOW for tomorrow's winning lottery numbers
ogto is offline   Reply With Quote sendpm.gif