View Single Post
Old 17 Jun 2004, 10:07   #27
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Re: pt cei din generatia "PRO" tv, usa, Bush,etc

Originally Posted by ledouc:
Daca este asa cum zici tu(iti permiti sa mergi la Cannes, fregventezi ambasadele USA),tataie ce mai stai in tara asta de amarasteni, dute nene
in state poate te angajeaza the dumbest president of the usa consilier de imagine, ca nu i-ar strica unul de valoarea ta.Oricum daca va apela la serviciile tale (cimp jr) ma gandesc ca-l; va surclasa pe John Kerry la alegerile din noiembrie.
Inca o sugestie cei de la oscar si de la cannes ar trebui sa ia lectii de la asa o valoare incontestabila cum esti tu.
Dedicatie de final -Born in the USA nu mai stiu ce valoare nula interpreteaza piesa + recomandarea a celor mai apreciate filme de ameritampani Shrek 2 si Harry Poter 3 adevarate opere cinematografice care dau "clasa" unui regizor ca Michael Moore.

ma, liza ceaikina ( nu e de rau, te asigur), vad ca treci la blesteme proletare, imi si cumperi bilet de plecare. cum sa plec si sa te las pe tine sa te tampesti definitiv? Romania nu e o tara de amarasteni (cliseu), ci o tara cu niste guristi tampiti... n-ai grija de Bush, se descurca el, la fel cum oricare altul care va veni in locul sau.
mai jos de Bush si alegeri ai aberat stilistic si n-am inteles nimic. cu adevarat e de lucru la capusoru' tau.
inca o data: moore e un regizor de rahat
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif