Thread: Angelina Jolie
View Single Post
Old 09 May 2004, 23:53   #203
Cristache
Veteran
 
Cristache
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucuresti
Posts: 166
Send a message via Yahoo to Cristache
Originally Posted by Danica:
Originally Posted by Cristache:
Originally Posted by BeNnY:
Ce legatura ar putea avea faptul ca e cam frigida cu faptul ca are un copil adoptat?!

Pai la cati ani are si nexam copii, mai rar. Acum eu personal n-am controlat-o sa vad daca are cu ce, dar a cam avut cu cine: Colin, Johnny, 5 neveste, etc. Ma gandesc ca a vrut sa ascunda lucrul asta prin adoptarea unui copil. De obicei, cei care vor copii dar nu pot inlocuie cu altceva. Ideea e aceasi, sa ai grija de ceva (copil, caine, pisica, etc.)

Sper sa intzelegi ceva !

te-ai gandit ca exista persoane (deopotriva femei & barbati )care nu ishi doresc copii?shi daca nu poate sa aiba copii e frigida? :huh: ....you are kinda of weird man...

Din moment ce a adoptat unul eu zic ca vrea copii, sa nu ma iei cu vrajeli d'alea ieftine ca-si strica fizicul.
E bine daca ma consideri weird, multi deja au dat-o pe "retardat", si mai exista o a treia categorie, cei drept foarte putini si cu care eu nu sunt de acord, care ma considera un geniu neinteles. Din aceasta a treia categorie fac parte in special cei care mi-au citit cele trei carti scoase pana acum.
Personal raman la "weird" sau "retardat" (nu stiu varianta in engleza) dar asta sunt si altul mai bun n'am de unde sa scot.
Cristache is offline   Reply With Quote sendpm.gif