View Single Post
Old 13 Mar 2004, 12:31   #34
Bogie
Guru
 
Bogie
 
Join Date: Dec 2002
Posts: 630
Bai Ionut, ai mai mult de 16 ani? Pana la varsta asta mai e scuzabil fanatismul (sau mai bine-zis prostia) afisat. Esti unul din aia care se duc pe stadion si urla "Pana la moarte" sau "Cine nu sare/Ori este gabor, ori e prost de moare"?

Mai cunosc din astia care se consuma la meciuri de parca le-ar da aia de mancare cand castiga. Eram si eu asa, un idiot convins ca ala care nu tine cu Steaua e un bou, dar mi-a trecut pana la majorat. Am inteles ca exista lucruri mai importante decat 22 de marlani care bat mingea: exista in primul rand pizda :oops: , apoi exista carti, filme, muzica.

Daca iti place sportul, uita-te la ciclism sa vezi niste barbati adevarati, care infrunta cu adevarat pericole (se moare mai des in ciclism decat in F1 sau box). Fotbalistii (si romani si aia straini) sint niste marlani care arunca banii in stanga-dreapta , scandaluri, betii, batai si manele (la noi); cand ii vad dupa o ora de joc cum abia mai alearga ma gandesc la baietii aia de pe biciclete care ruleaza 4-5 ore fara sa se dea jos, in orice conditii, fara sa aiba faima idiotului de Beckam sau Mutu, homo universalis, fotbalistul intelectual.
__________________
My, my, my. Such a lot of guns around town and so few brains!
Bogie is offline   Reply With Quote sendpm.gif