View Single Post
Old 12 Sep 2003, 19:47   #29
Fraesia
Junior
 
Fraesia
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
Posts: 33
Send a message via ICQ to Fraesia Send a message via MSN to Fraesia Send a message via Yahoo to Fraesia
am vazut si eu filmul in februarie cand a aparut la noi si n-am mai dormit cu lumina stinsa pana prin iunie. zilele trecute am avut si eu o... problema ca toni si m-am uitat la dvd. totul a fost destul de bine pana cand am vazut bonusul. adica intreaga caseta. groaznic. daca a mai vazut-o cineva, il compatimesc. fetusi, sange mult... yuck. nu zic nimic, filmul e grozav facut, dar te si sperie de moarte :o
cu chiu, cu vai, am trecut si de asta, si am vazut ceea ce eu am presupus ca sunt scene din film cazute la montaj. printre ele... o faza in care patronul cabanei e filmat pe o barca, mort in acelasi mod ca noah si adolescentii.
iar la sfarsit... pai la sfarsit o vedem pe rachel intr-un magazin de inchirieri casete video, un angajat incearca sa-i recomande niste filme, printre care si pokemon (!), dar ea il ignora. si ultima scena arata un raft cu multe, multe casete cu titluri colorate, si printre ele, o caseta in carcasa neagra, fara titlu :o acum, nu stiu, poate ma insel eu, dar cred ca scena asta ar trebui sa faca trecerea dintre The Ring 1 si 2 si ca rachel "plantase" caseta pe raft. daca voi aveti o alta parere, spuneti-o
__________________
I'm gonna buy a gun and start a war
If you can tell me something worth fighting for
Fraesia is offline   Reply With Quote sendpm.gif