View Single Post
Old 28 Feb 2003, 21:32   #24
Fraesia
Junior
 
Fraesia
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
Posts: 33
Send a message via ICQ to Fraesia Send a message via MSN to Fraesia Send a message via Yahoo to Fraesia
am urmarit discutia voastra (si pe mine m-a omorat filmul asta... ca sa zic asa), si frodo, cred ca pot sa-ti raspund eu la doua dintre intrebari. tipul de la cabana nu avea o copie a casetei. avea originalul. tii minte ca samara spune la spital ca pur si simplu s-a gandit la imaginile din radiografii si ele au aparut? asta s-a intamplat si la hotel. cei patru tineri erau in camera de deasupra putului, si cand au vrut sa inregistreze meciul de fortbal, samara s-a gandit la chestiile alea. si ele pur si simplu au aparut. asta inseamna ca nu a filmat-o nimeni pe mama ei sinucigandu-se, ci samara era acolo, asa cum a fost si pe plaja si a vazut ea caii morti... imaginile de pe caseta sunt gandurile samarei. iar mama samarei a aruncat-o probabil in put cand si-a dat seama de puterile negative ale fetitei. plus ca tatal samarei n-o suporta, iar influenta lui asupra annei era evident foarte puternica
... parerea mea :roll:
__________________
I'm gonna buy a gun and start a war
If you can tell me something worth fighting for
Fraesia is offline   Reply With Quote sendpm.gif