Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Condica de sugestii si reclamatii (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Dezactivare cont (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96970)

raptor 11 Apr 2010 18:48

Dezactivare cont
 
Nu exista vreo functie de inchidere a contului cinemagia? m-am saturat ca rahaturile voastre de spammuri de prietenie sa imi umple mail-ul.

Pitbull 11 Apr 2010 20:56

Nope. :D
(Gata, close the topic.)

Liviu- 11 Apr 2010 21:15

Incearca pe la "User CP" -> "Edit Options".

raptor 11 Apr 2010 21:33

"Ti-am trimis un rahat de cerere de prietenie stiu cati plac ! "

Sper ca nu aveti de gand sa imi faceti placerea de a va lua in coarne cu mine :)
Inca odata, nu doresc sa mi se umple inbox-ul cu spam. Gasiti o solutie.

keepwalking 11 Apr 2010 21:44

e o falsa problema.
eu primesc cel mult o cerere pe luna.
iar ca sa o sterg imi ia 2 secunde.

Liviu- 11 Apr 2010 21:52

Originally Posted by raptor:

Inca odata, nu doresc sa mi se umple inbox-ul cu spam. Gasiti o solutie.


Originally Posted by Liviu-:

Incearca pe la "User CP" -> "Edit Options".


Din cate observ exista o optiune de a nu mai primi mesaje private si alta de a nu mai primi e-mail-uri.

sergiuseling 11 Apr 2010 21:55

Modifică adresa de mail cu alta și apoi o să primești în altă parte.
Sau poți seta outlook-ul sau ce folosești să șteargă mesajele de la cinemagia.
Opțiuni sunt, dar eu zic că nu e frumos din partea ta să-i ignori pe cei care vor să-ți fie prieteni:D .

Dragomara 11 Apr 2010 22:24

Originally Posted by keepwalking:

e o falsa problema.
eu primesc cel mult o cerere pe luna.
iar ca sa o sterg imi ia 2 secunde.

... io cel puţin 5 pe zi. ;)
Nu am refuzat niciodată pe nimeni, mai ales că nu mă costă chiar nimic. Aaa... şi m-am simţit de-a dreptul vexată după ce i-am trimis lui Victor vreo 3 cereri de prietenie la care nu a binevoit să-mi răspundă, de fapt cel mai mult m-a deranjat că nu a vrut să-mi spună motivul din care nu vrea să fim prieteni. :((

Cât despre pretenţia asta a diverselor site-uri de a nu şterge contul şi postările userilor care doresc asta nu pot spune decât că e de înţeles, unde la un moment dat s-ar putea trezi singuri pe site. :P

Liviu- 12 Apr 2010 00:12

In conditiile in care "cererile de prietenie" n-au nimic de-a face cu prietenia sunt in mare parte de acord cu raptor.

pipes 12 Apr 2010 10:01

Ma alatur rebeliunii. Si eu primesc cereri de prietenie de la tot felul de haiduci....... De fiecare data tot sper sa gasesc ceva interesant si nimic.... E chiar stresant. :)

tervinius 04 May 2010 15:42

Originally Posted by raptor:

Nu exista vreo functie de inchidere a contului cinemagia? m-am saturat ca rahaturile voastre de spammuri de prietenie sa imi umple mail-ul.


Eu doresc sa imi sterg contul cu totul. Daca nu vreti sa faceti un buton pentru asa ceva, macar stergeti-mi manual contul. Va multumesc.

Dragomara 04 May 2010 15:50

He-he-he! Bun-venit în club! :"> :-*

PS: cea mai tare chestie mi se pare cea cu data în care ţi-ai creat contul, cea reală fiind de fapt 15.05.2009! =)) =)) =))
Probabil că "join date" -ul afişat o veni de la luna şi anul în care te-ai alăturat celor care vor să-şi şteargă contul. ;) =))

deea1616 18 Nov 2012 15:49

deci...pana la urma cum sa fac ca sa imi pot inchide contul aici? stie cineva? pls....


All times are GMT +2. The time now is 00:00.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.