Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   o bere? (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=87672)

raptor 23 Jan 2006 16:30

o bere?
 
.haideti la o bere ;) maine oricand pana p la ora 7 prin Bucuresti.... :)

raptor 23 Jan 2006 17:22

pese. io nu mai dau pe net pana atunci. daca e careva, comunicam -0744169635. somn uzsor.

Pitbull 23 Jan 2006 21:56

Bäi, io vreau sä vin, da' mobilu' meu îi restrictionat, primesc si-atâta. Rogu-vä, sunati careva Raptorele si transmetati-i sä mä sune el: 0726170565

Lady_Skar 25 Jan 2006 09:34

E posibil asa ceva Pitbull? Nu-ti platesti facturile? 8)

Pitbull 25 Jan 2006 23:41

"Imposibil"?! NU cunosc acest cuvânt! :sleep:

europe_east 06 Jul 2006 15:36

la o bere
 
cinemagicilor, vedeti ca vin... care vrea sa bea o bere undeva candva in vara asta prin bucuresti, ziceti... chestia e: nu stiu exact cand si cum ajung in bucuresti, dar in linii mari probabil ar fi ceva in jur de 10 august, sau asa ceva. daca sunteti in zona, dati de stire. sau daca va intalniti oricum in urmatoarea luna or so, ziceti-mi si mie.

mi-ar facea maaaare placere sa ii cunosc (in ordine aleatorie) pe ALS, Airlight, Tailgunner, Mala, Korben, Keyzer, Cherry, Leonard, Ambra, Pitbull, Raptor, Terror_Ist, MinRep, Longshot, Obvious, Bellhop, BeNnY si cine mai stie pe cine oi fi uitat.

Pitbull 06 Jul 2006 16:24

Pitbull is IN :) - cä ultima bere cinemagicä s-a bäut acu' un an si mai bine, la Word's Café, când taman mä arivasem moderator. Si mi-e o seteee...! :P

Alex Leo Serban 06 Jul 2006 19:16

wow, ce veste minunata!
si eu abia astept sa n cunoastem
pe 10 (dk vii) o sa fiu in buc. k anonimu incepe abia pe 14...
mai tirziu, e problematic; dupa cum si cu mala, k e clujank 8)

Cinemania 06 Jul 2006 19:58

Re: la o bere
 
Originally Posted by europe_east:

cinemagicilor, vedeti ca vin... care vrea sa bea o bere undeva candva in vara asta prin bucuresti, ziceti... chestia e: nu stiu exact cand si cum ajung in bucuresti, dar in linii mari probabil ar fi ceva in jur de 10 august, sau asa ceva. daca sunteti in zona, dati de stire. sau daca va intalniti oricum in urmatoarea luna or so, ziceti-mi si mie.

mi-ar facea maaaare placere sa ii cunosc (in ordine aleatorie) pe ALS, Airlight, Tailgunner, Mala, Korben, Keyzer, Cherry, Leonard, Ambra, Pitbull, Raptor, Terror_Ist, MinRep, Longshot, Obvious, Bellhop, BeNnY si cine mai stie pe cine oi fi uitat.


pe mine :P

europe_east 06 Jul 2006 20:05

YAK... stiam eu! tocmai pe Cinemania :love: ok, pai atunci details to follow! it's sounds already like it's gonna be supercool...

Supastar 06 Jul 2006 20:11

daca tot s-a deschis topic din asta.... si eu vreau s m intalnesc cu cat mai multi dintre voi, dar nu ajung in buc decat in ultimele zile ale lui aug... 26 +.... dar stau vreo sapt....
va faceti timp si atunci de-o bere rece & conversatie calda? :?

Nightwane 06 Jul 2006 20:18

esti din moldova?

Supastar 06 Jul 2006 20:19

Originally Posted by Nightwane:

esti din moldova?

vrei sa fiu? :lol:

[size=2](just in case.... really slim chance u'r actually serious.... sint din timisoara :P)

Cinemania 06 Jul 2006 20:54

mai bine nu..atat asteapta rozaliul :lol:

Nightwane 06 Jul 2006 21:25

Originally Posted by Supastar:

Originally Posted by Nightwane:

esti din moldova?

vrei sa fiu? :lol:


errm...nu :P

da' era prima sansa pe care am avut-o ca sa imi etalez noul avatar :P

as veni si eu la bere da' doar daca nu deranjez. ca stiti ca-s timid si ma inhib.

Supastar 06 Jul 2006 21:32

Originally Posted by Nightwane:

da' era prima sansa pe care am avut-o ca sa imi etalez noul avatar :P

favoritul meu ramane tot ala p care l-ai avut acu vreo juma d an (ceva alb/negru cu un tip brunet care parca tinea ceva in mana sau saruta ceva sau ceva de genu)

Originally Posted by Nightwane:

as veni si eu la bere da' doar daca nu deranjez. ca stiti ca-s timid si ma inhib.

doar d aia e berea ... s scapi de inhibitii ;)

raptor 06 Jul 2006 21:38

.vin numai daca vine herbert.
.decideti voi daca e cazu sa existe in mesaj emotzicoane sau nu.

Nightwane 06 Jul 2006 21:45

Originally Posted by Supastar:

favoritul meu ramane tot ala p care l-ai avut acu vreo juma d an (ceva alb/negru cu un tip brunet care parca tinea ceva in mana sau saruta ceva sau ceva de genu)

doar d aia e berea ... s scapi de inhibitii ;)


huh? Nu mai tin minte avatarul. Mai da detalii :P


Erm...la faza cu timiditatea. Era la misto.

Supastar 06 Jul 2006 21:58

aia banuiam.... si faza k m-ar interesa p mine k berea te scapa p tine de inhibitii era la misto... if u know what i mean ;)

poza: era un tip brunet cu parul lung... care parca tinea ceva la gura... si avea o privire interesanta.... poza alb-negru.... nu mai tin minte cum era imbracat... oricum era k o poza din fara d l bust in sus....

Nightwane 06 Jul 2006 22:03

coperta de la Splendid Isolation al lu' Yonderboi :D


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.