Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Concursuri Cinemagia (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=101381)

Tyybi1 02 Apr 2015 19:51

Concursuri Cinemagia
 
Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !

XShadowX 03 Apr 2015 10:35

Este putin ciudat , insa nu cred ca au fost aranjamente pentru ca pentru asemenea extrageri sunt folosite site-uri ca random.org si extragerile le face un computer aleatoriu insa poate ar trebui sugerat ca sa participe doar userii care au avut activitate cu cel putin 6 luni pana la data concursului... ;)

alali 03 Apr 2015 23:10

natiune bolnava de scenaritica! Participarea este libera. Nu esti obligat sa faci nimic ca sa participi la un concurs. Te anunta pe facebook ca e un concurs la cinemagia, dai click si te inscrie la concurs. Atat de simplu e! Participa cine vrea si castiga cine e desemnat de calculator. Acum sa nu fim mai catolici decat Papa!
Si de ce ma rog sa ingradim dreptul la participare de 6 luni de ativitate sau inactivitate? Eu propun sa descalificam din start pe toti care folosesc "decat" in loc de "doar". ;) Ce spuneti? Votati cu mine?

fresie 04 Apr 2015 10:59

Originally Posted by alali:

Eu propun sa descalificam din start pe toti care folosesc "decat" in loc de "doar". ;) Ce spuneti? Votati cu mine?


De la mine ai un vot. A devenit chinuitoare folosirea in mod incorect a lui ”decat”.

alali 04 Apr 2015 21:19

Originally Posted by Tyybi1:

Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !


am lucrat decat cu materialul clientului ;)

fresie 05 Apr 2015 09:01

Originally Posted by alali:

Originally Posted by Tyybi1:

Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !


am lucrat decat cu materialul clientului ;)


Observasem materialul clientului.;)


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.