Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Film in general (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=227)
-   -   Cel mai slab film (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=81589)

Anonymous 22 Jul 2001 15:28

Eu cred ca cele mai proaste filme sunt alea cu Steven Seagal

Anonymous 22 Jul 2001 15:29

Bai!!!
Esti un fraier!!!

Alea sunt cele mai tari filme

bean 02 Aug 2001 19:24

inseamna ca nu ai vazut filme cu Adam Sandler!

scaramouche 03 Aug 2001 17:35

Steven Seagal NU e actor. Asta e bun de desene animate...
Mai ducetzi-va sa vedetzi filme, baietzi!

beate 17 Aug 2001 15:14

Nu exista actori prosti!

bean 17 Aug 2001 15:29

am avut o colega de banca Beate, cu care mergeam la film. Cred ca nu esti tu...

beate 17 Aug 2001 15:32

Sigur nu sint eu

bean 17 Aug 2001 15:37

n-am vazut noi doi impreuna "Venetia, Luna si tu" cu Alberto Sordi?

VITRIOLVM 22 Aug 2001 14:57


Cel mai prost film ? Cred ca e "Pe aripile vantului".Nu am putut sa trec de primele 10 minute.

tantza 22 Aug 2001 16:25

Ce spui, soro? Chiar asa? Si voi , ceilalti, nu aveti nimic de spus?

tigerlili 22 Aug 2001 18:41

Cel mai prost film ....Titanic ( nu are scenariu, actorii sint micsorati de decor si practic stii cum se termina :wink:,English Patient ( mama ce tortura...), Scary Movie ( slaba incercare de a-l imita pe Mel Brooks- king al parodiilor) si cam tot ce il are in distributie pe Di Caprio- mai putin " What's eating Gilbert Grape ".
In rest ce mai , pina si la filme cu Seagal mai te amuza ceva, mai rizi de o faza - doua.Iar Sandler a facut citeva filme destul de bunicele - The Wedding Singer, The Waterboy. Hei , oricum e o chestie de gust....

Maria 22 Aug 2001 18:45

Quote:

On 2001-08-22 15:57, VITRIOLVM wrote:

Cel mai prost film ? Cred ca e "Pe aripile vantului".Nu am putut sa trec de primele 10 minute.

Si mie mi s-a parut prost. Dar nu am tupeul tau de a o spune asa sincer...

emceul 23 Aug 2001 10:19

dar de miss congeniality ce ziceti.... nu mai stiu cum se traduce la noi... parca Miss agent secret.... deci este filmul prost suprem... lol

VITRIOLVM 24 Aug 2001 14:09


Sa va mai zic un film foarte prost? Gladiatorul.Mai vreti? Legendele toamnei, Propunere indecenta, Hartuire sexuala and many more...

Al Capone 28 Aug 2001 21:26

Daca vrei sa vezi un ghiveci care este indesat cu polonicul intr-o cutie mai mare decit poate sa duca la contzinut... atunci du-te sa vezi MUMIA 2 sau Mumia Revine, cum i-au zis. Asta DA, film prost! Adica: ce mai fac actorii acolo daca 99% sunt efecte pe calculator?
Va rog sa ma contrazicetzi...
PA!


emanuel 31 Aug 2001 16:53

Mie mi s-a parut mai mult un film indreptat spre comedie si aventura. Prima MUMIE a fost mai inspaimantatoare, au fost mai bune efectele, dar nu a avut o asa desfasurare de forte ca a doua MUMIE. Mi-a placut la nebunie armata regelui Scorpion, dar el la sfarsit era groaznic. S-a vazut perfect efectul calculatorului. Parca vedeam Final Fantasy. In Mumia 2 a primat umorul, in prima efectele si povestea. Sunt tare curios sa vad la anul povestea regelui Scorpion. Cred ca ati auzit, probabil, de filmul The Scorpion King care ne va spune istoria de dinaintea mumiei. Pacat ca Steven Sommers nu va mai fi regizor si scenarist. Se descurca de minune. Concluzie? Mi-au placut ambele parti si o astept pe cea de-a treia... CONTRAZICETI-MA DACA VRETI, eu raman la parerea mea.

goe 03 Sep 2001 21:29

Quote:

On 2001-08-02 20:24, bean wrote:
inseamna ca nu ai vazut filme cu Adam Sandler!


ce vrei sa spui ma ca filmele cu Adam Sandler sunt nashpa ?
Mie imi plac f.mult mai ales Big Daddy shi Antiglontz.

goe 03 Sep 2001 21:32

Quote:

Scary Movie ( slaba incercare de a-l imita pe Mel Brooks- king al parodiilor)

vad ca pe site-ul asta scriu numai panarame.Daca nu itzi place Scary Movie inseamna ca nu l-ai intzeles.

dugy 06 Sep 2001 16:39

"Scary Movie" este cea mai tare parodie care am vazuto atat prima parte cat si a doua.Cei care cred ca nu este asa inseamna ca nu sunt fani ai genului.Daca nu e asa raspundetzimi.

magneto 23 Sep 2001 17:34

CNu va mai certati, cel mai prost film e "Cine mi-a sutit masina", nu? Un fi;m mai tampit nici ca gasesti, mai e unul ca "Dogma", dar ala macar e o tentativa de comedie...


All times are GMT +2. The time now is 07:52.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.