Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Condica de sugestii si reclamatii (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Reprosuri pentru moderatori (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93612)

Neuptolem 12 Jul 2009 11:10

Nu se poate face nimic cu Judex. Am atras inca de la inceput atentia asupra acestui subiect.
Pitbull, iti pierzi energia si timpul de pomana, e irecuperabil.
Eu l-as banna 3 luni.

illotempore2002 12 Jul 2009 11:12

da, culmea, ai avut tu dreptate inca de la inceput. am zis ca ti se pare, dar se pare ca ai avut o intuitzie perfecta.

Pitbull 12 Jul 2009 18:46

Am sters tot scandalul de aici. Gloria si Sefan vor vizualiza mesajele si vor decide.
Dacä ORICARE dintre voi mai continuä, voi cere si eu pedepse drastice (bannare pe un termen stabilit de administratori). GATA, toatä lumea vä cunoaste si punctele de vedere, si solicitärile.

Judex 12 Jul 2009 19:14

Ai sters cam aiurea, Pit. Userita Illo avea niste postari care o incriminau. Vad ca i-ai lasat aiurelile si scornelile, in schimb mie mi-ai sters scuzele adresate lui Liviu pentru limbajul folosit.
In fine, faceti ce vreti, n-am chef sa-mi mai fac nervi cu discutii inutile in contradictoriu si cred ca nu cer prea mult daca solicit sa fiu lasat in pace. Chiar este ridicol faptul ca orice postare de-a mea starneste acele crize de isterie. Recentul exemplu de la Cinematgrafia romaneasca este edificator, actiunile useritei respective neavand nici o noima.

Pitbull 12 Jul 2009 20:19

Originally Posted by Pitbull:

Gloria si Sefan vor vizualiza mesajele si vor decide.
GATA, toatä lumea vä cunoaste si punctele de vedere, si solicitärile.

Nimic nu se sterge (pentru administratori si moderatori).

keepwalking 12 Jul 2009 21:16

ma bucur ca nu sunt in pozitia de a modera sectiuni delicate:)
la scenaristica e atat de relaxat.

paul_aramis 12 Jul 2009 21:36

Originally Posted by keepwalking:

la scenaristica e atat de relaxat.


păi da monşer, că ăla e cu acces privat ...

Pitbull 12 Jul 2009 21:41

Bate, si ti se va deschide... ;)

Neuptolem 12 Jul 2009 21:47

Originally Posted by Pitbull:

Dacä ORICARE dintre voi mai continuä, voi cere si eu pedepse drastice (bannare pe un termen stabilit de administratori).

Au trecut cateva ore de cand am citit mesajul de mai sus.
Nu stiu de ce "ORICARE" asta ma sacaie atat de tare..poate pt ca inseamna aruncarea lui Neuptolem in aceeasi oala cu Judex si illotempore2002. Daca in ultimul caz aleg sa fiu indiferent nu acelasi lucru se intampla si cu primul caz.
Sper sa fi inteles eu gresit ca altfel imi iau geamantanul si plec, sper!
E pacat mah :( ca sunt baiat de treaba.

paul_aramis 12 Jul 2009 21:52

Originally Posted by Pitbull:

Bate, si ti se va deschide... ;)


ete na, nu v-am spus că-s inginer? mi-am ratat cariera de scriitor (asta dacă alea vreo 3-4 nuvele scurte scrise acu' 25 de ani se iau în considerare:D ) şi-s prea bătrân să mă mai apuc de asta ... poate într-o viaţă viitoare.

redmen 12 Jul 2009 22:41

Niciodata sa nu spui niciodata.

Neuptolem 12 Jul 2009 22:47

Originally Posted by paul_aramis:

şi-s prea bătrân să mă mai apuc de asta ... poate într-o viaţă viitoare.

Si ce facem, asteptam sa mori si sa renasti?
Talentul poate tasni oricand ca un gheizer, nu e nimic pierdut!
Citeste biografia unor oameni celebri sa vezi la ce varste s-au apucat sa faca ce le-a marcat existenta. Ca sa nu mai spun ca prima data am scris la 13 ani dar abia vreo 9 ani mai tarziu am constientizat ca treaba asta imi place si am un oarece talent in raport cu unul total nepasionat ori neinteresat.
Intra in Atelier si lasa un scenariu de 10 pagini altfel nu mai vorbesc cu tine!

Suspect de bizar 13 Jul 2009 02:32

De ce am fost debannat înainte de termen?

illotempore2002 13 Jul 2009 02:36

pai nu e ca si cum te-ar fi pedepsit si mai tare, sau te-ar fi injurat de mama sau te-ar fi schingiuit in public, ce naiba, au facut un gest dragutz, de ce esti asa artzagos?

Suspect de bizar 13 Jul 2009 02:41

Nu-s arţăgos,îs curios.Şi neexistând un topic „Întrebări pentru moderatori”(dă Doamne nici să nu se facă) am scris aici.

paul_aramis 13 Jul 2009 03:06

Originally Posted by Neuptolem:

Originally Posted by paul_aramis:

şi-s prea bătrân să mă mai apuc de asta ... poate într-o viaţă viitoare.

Si ce facem, asteptam sa mori si sa renasti?
Talentul poate tasni oricand ca un gheizer, nu e nimic pierdut!
Citeste biografia unor oameni celebri sa vezi la ce varste s-au apucat sa faca ce le-a marcat existenta. Ca sa nu mai spun ca prima data am scris la 13 ani dar abia vreo 9 ani mai tarziu am constientizat ca treaba asta imi place si am un oarece talent in raport cu unul total nepasionat ori neinteresat.
Intra in Atelier si lasa un scenariu de 10 pagini altfel nu mai vorbesc cu tine!


aş intra, da' n-am cheie. îmi descuie cineva?

Pitbull 13 Jul 2009 09:05

Originally Posted by paul_aramis:

aş intra, da' n-am cheie. îmi descuie cineva?

Cheia-i la mine.
Butonul soneriei e la User CP, menu-ul din stânga jos:

Miscellaneous
Event Reminders
Group Memberships
Buddy / Ignore Lists
Attachments

Neuptolem 22 Jul 2009 18:03

Nu pot sa cred! Pitbull, Stefan, te-ai apucat sa stergi TOATE mesajele? :))
mai bine le lasati ONLINE VIZIBILE si ma bannati naiba pe motiv de "rasism regional"! :))

StefanDo 22 Jul 2009 18:04

ti-am dat un sfat acum cateva ore ;)

am mutat tot in cafenea, topicul cu alo, provincia

Neuptolem 22 Jul 2009 18:10

StefanDo, sa nu divagam! sa nu pierdem timpul de pomana!
REPOSTATI-MI MESAJUL de pe topicul "Haideti la film!" si nemultumirea mea se anuleaza cu echitabilitatea.
Nu "problema" capitalei versus provincie o aveam eu, ci atitudinea lui EgOisM cu invitatia prin care ii ruga pe "obsedati" - eu in principal, Mistah Jay si alti provinciali cu care a "comunicat" Dumneaei pe forum si a ajuns la "concluzia" ca suntem niste obsedati sexuali - sa-si tina comentariile in pantaloni!
INTELEGI DIFERENTA??? :)
Eu cred ca e sesizabila! ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:43.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.