Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Ashton Kutcher (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85131)

Pinky 01 Sep 2004 19:00

Ashton Kutcher
 
Mr. Kutcher isi merita un loc printre Staruri ;) . Ce ar fi de spus despre el... a jucat intr-un sitcom care s-a bucurat de ceva succes (That '70s Show), in cateva comedii dragute (Dude, where's my car?, Just Married, Cheaper by the Dozen), are un show la MTV (Punk'd) si mai nou a avut un rol "serios" in The Butterfly Effect. Ah da, si relatia cu Demi Moore...
So, ce parere aveti despre el?

Jay 01 Sep 2004 19:55

Nuuuuuuuuuuuuu
:sick:

Pinky 01 Sep 2004 21:09

Ce nu? :D

Sm�agol-Gollum 01 Sep 2004 23:54

......a mai jucat in Coming soon(1999), Down to you(2000), Reindeer games(2000), Texas rangers(2001), My boss's daughter(2003)

Gaandalf 02 Sep 2004 10:51

Apreciez un singur lucru ... totzi l-au catalogat drept g00fy ... shi lui i s-a rupt poolakisu' ... in + umbla cu Demi shi Puffy ... toata lumea zice: how cuul iz dat ?

Singurul film in kre l-am inghitzit sau mai bine zis ingurgitat a fost The Butterfly Effect. Shi mi-a mai placut ce i-a facut lui The Rock la Punk'D - blew up his trailer :lol:

iepurilah 03 Sep 2004 11:49

D-acord cu Gaandalfu'....si mie mi-a placut numai in Butterfly Effect!
Cat despre punk'd...e misto tare emisiunea....cele mai tari faze au fost alea cu Timberlake si cu Pink(a fost tare Pink la sfarsit cand ii venea sa-l ia la bataie pe boyfriend si il intreaba pe Kutcher daca are prietena :lol: )

Gaandalf 03 Sep 2004 12:06

Aston Kutcher .. favourile leading man in Basic Instinct 2 ...dk va obtzine rolul va fi un psihiatru bulversat shi sedus de Sharon Stone ...

Pinky 03 Sep 2004 14:41

Originally Posted by Gaandalf:

Aston Kutcher .. favourile leading man in Basic Instinct 2 ...dk va obtzine rolul va fi un psihiatru bulversat shi sedus de Sharon Stone ...


Really? Nu prea cred ca i s-ar potrivi rolul asta... Eu, cel putin, n-as vrea sa-l vad sedus de Sharon :D

silfax 03 Sep 2004 15:31

draga pinky eu stii unde as vrea sa-l vad pe aston kutcher?intr-un filmulet de pe site-ul ogrish cum taie in mujahedin la el ca la macelarie. este ingrozitor ca actor,singurul argument care-l dau acum este indemnul de-a viziona un film:"my boss daughter"(lui bogie i-a placut :( )

lynx 03 Sep 2004 18:39

Mai are de asteptat Kutcher asta pana sa-si gaseasca ”un loc printre staruri”!

Jay 03 Sep 2004 18:54

Oameni buni e tanar, a facut un SINGUR rol comestibil si ... acuma e star... mai lasati-ma in pace cu din astea.. nici sa nu aud de el... propun inchiderea acestui subiect... hm... cred ca exagerez... in fine...

Blue 11 Oct 2004 16:08

Originally Posted by silfax:

draga pinky eu stii unde as vrea sa-l vad pe aston kutcher?intr-un filmulet de pe site-ul ogrish cum taie in mujahedin la el ca la macelarie. este ingrozitor ca actor,singurul argument care-l dau acum este indemnul de-a viziona un film:"my boss daughter"(lui bogie i-a placut :( )



Are dreptate omul!! eu l-am vazut doar in Texas Rangers si in Dude who stole my car si e varza ca actor. spun asta cu tarie si sunt indulgent cu el spunand asta. Cred ca ar trebui interzis omul. Cat despre punk'd e destul de misto emisiunea. Nu stiu totusi cat participa el la ea, deci cat la suta e meritul lui, cine stie.

lollipop 12 Oct 2004 00:11

ii sta bine doar ca demi's puppy
he spoiled the butterfly effect :(

Dea_Tofog 12 Oct 2006 16:25

i-a stat f bine in "Dude, Where's My Car"... dar cam atat.

tibir 12 Oct 2006 17:22

In buterfly effect rolul a fost ofertant, cel mai bine joaca rolurile de dezorientat, dar mi s-a parut ca este singura latura a personajului care a prins-o, restul cam ceata.
In rolul de demi's puppy, ce sa spun, are ceva credit, dar cand te lasa Bruce Willis te multumesti cu ce gasesti... :lol:

carmen_angelus_romila 26 Oct 2018 09:16

Pe langa succesul repurtat in unele dintre interpretarile sale, a fost, sau poate mai este "idolul femeilor" de pretutindeni...!


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.